Dévényi János értékelte a találkozót

Vásárosnamény, zárt kapuk mögött, v.: Bíró, Kavalecz.

Vitka SE: Szabó – Kónya 5, Vakarcs 1, Rózsa 3, Pál 4, Jaksics 3, Friebesz 3/2. Csere: Varga 2, Haraszti 1, Repák 6/4. Edző: Dévényi János. A hazai csapat végig vezetve nyerte meg a mérkőzést. Kiállítások: 8, illetve 12 perc. Hétméteresek: 7/6, illetve 6/2.

Dévényi János: – Baljós előjelekkel vártuk a mérkőzést, szerdán Kónya Kinga bokája fordult ki, Lipécz Lívia pedig technikai okok miatt még a kispadra sem ülhetett le. Tíz mezőnyjátékosom volt összesen. A lányok azonban nagybetűs csapatként küzdöttek, és megszerezték a győzelmet.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük