Hosszú út után nagy vereség

NB II-es női csapatunk szombaton a Göd vendége volt a felsőházi rájátszás 2. fordulójában. A mieink teljesítményére rányomta a bélyegét a közel négy órás út, a rengeteg ziccert hagytunk ki, így nagy különbségű vereséget szenvedtünk a jó erőkből álló Gödtől. Németh Tibor együttese jövő szombaton a Hatvan vendégeként folytatja bajnoki szereplését.

NB II, Észak-Kelet, felsőház (C–D), 2. forduló

Gödi SE–Vitka SE 40–26 (21–11)

Göd, 70 néző, v.: Osvai, Rubint. Vitka SE: Bágyi – Lakatos 2, Kónya 6, Repák D. 9/1, Vass 2, Repák V. 5/1, Haraszti 2. Csere: Farkas (kapus), Balogh, Birta, Békés. Edző: Németh Tibor. Kiállítások: 4, illetve 12 perc. Hétméteresek: 4/4, illetve 2/2.

Németh Tibor: – A rengeteg kihagyott ziccer megbosszulta magát, amely írható a hosszú út és a koncentráció hiányára. A két csapat között nincs ekkora különbség.